Meslek Kuruluşumuzun Saygın Üyeleri,

Çok değerli bir ustamız yıllar önce (gramofon zamanını bilen) 2008 yılında da yahu hala ODAMIZIN unvanında Pikap var, Radyo var, Teyp var, genç nesil bu cihazları bilmiyor ki dedi ve ekledi ben eleştiriyorsam halk ve elektronik hizmet sektöründeki sanatkârlar da benim görüşümü paylaşıyorlar.

Tekrar girişimde bulunalım, bizler karmaşık cihazların arızalarına çözüm üretenler olarak birlik olursak bu sefer başarırız demişti!

Bu nedenle tüm üyelerin işyerlerine giderek ekip halinde bilgilendirmeler yaptık.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının oluru ile belgeleri tamamlamış ve yasa gereği 23.Mart.2014 tarihinde yapılan 18. Genel Kurulunda üyelerimizin onayına sunmak üzere gündeme görüşme maddesi eklenmişti.

Ancak farklı nedenlerle toplantıya gelemeyen üyelerimiz unvan değişimi için şart olan 1/2 çoğunluğun sağlanmasına katkı veremediler ve bakanlık temsilcileri de unvan maddesinin görüşülmesini kabul etmedi.

Ancak bu kez 19. Olağan Genel Kurul ‘da (18 Mart 2018-Pazar) 1/2 çoğunluk şartının sağlanacağına inananlardanım.

Bu sefer konuyu tüm üyeler biliyor ve 19. Olağan Genel Kurul ‘a gelen meslektaşlarımızın beklentilerini boşa çıkarmamak için ihmal etmeden katılacak, bize yakışanı yapacak ve bu vebali taşımak istemeyeceklerdir.  Saygılarımla.

Bahadır TUNCELİ