Depolama çözümleri ile oldukça popüler bir firma olan Sandisk, iOS cihazlar için geliştirdiği Lightning bağlantılı flash depolama çözümü iXpand’ı yeniledi.

Sony, ilk olarak 2014 yılında satışına başladığı iXpand Flash Drive ile iPhone ve iPad’de yer alan verileri harici bir cihaza aktarma şansı sunarak, kullanıcıların depolama sorununa kolay bir çözüm bulmasını sağlamıştı.

Geçtiğimiz yıl tasarımı yenilenen ve USB 3.0 desteğine kavuşan iXpand USB Bellek, Sandisk tarafından bu yıl yenilenerek daha yüksek depolama kapasitesi ile karşımıza çıktı.

SanDisk mobil cihazlar için depolama çözümlerini yeniledi!

Dün başlayan MWC 2017 etkinliğinde yani Mobil Dünya Kongresi’nde bir duyuru gerçekleştiren SanDisk, iXpand ve Connect Wireless isimli ürünlerini yenileyerek depolama kapasitesini 256 GB’a kadar çıkardığını açıkladı.

Yani, Lightning ve USB 3.0 portları üzerinden cihazlar ile bağlantı sağlayan Sandisk iXpand, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB ve yeni 256 GB seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

256 GB depolama kapasitesine sahip olan ürünün ABD fiyatı, 197 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yine, benzer depolama seçeneklerine sahip olan ancak, kablosuz bağlantı ile dosya aktarımı gerçekleştirmenizi sağlayarak bir adım öne çıkan Connect Wireless Stick’in 256 GB’lık versiyonu 280 dolar fiyat etiketine sahip.

shiftdelete.net