Geçtiğimiz yılın Nisan ayından beri testleri süren Outlook.com’un Premium üyelik servisi sonunda hayata geçiyor. Fakat A.B.D. dışında yaşayanları bekleyen küçük bir sürprizle birlikte.

Geçtiğimiz yılın Nisan ayından beri testleri süren Outlook.com‘un Premium üyelik servisi sonunda hayata geçiyor. Fakat A.B.D. dışında yaşayanları bekleyen küçük bir sürprizle birlikte.

Zira sisteme 49.99 Dolar ödeyerek yalnızca ABD üzerinden kayıt olabiliyorsunuz. Tabii 31 Mart tarihine kadar üye olanlara bu ücretin yalnızca 19.95 Dolar olarak yansıtılacağını da belirtelim. Yine de ABD’de yaşayan okurlarımız için önemli bir bilgi olsa gerek.

Outlook.com Premium ülkemize ne zaman gelecek?

Tabii ki en çok merak edilen sorulardan biri de bu. Fakat ne yazık ki Microsoft‘un bu konuyla ilgili hiçbir açıklaması bulunmuyor. Yalnızca ülkemiz için değil, ABD dışında herhangi bir bölge için de belirlenen bir tarih yok.

Yine de neredeyse bir yıldır teste tabi tutulan sistemin artık test aşamasından çıkarılması ve kullanıcılara sunulması, ilerleyen dönemde çok da zaman geçmeden ülkemizde ve tüm Dünya’da da geçerli bir sistem olabileceğini gösteriyor.

Outlook.com‘un Premium üyelik servisinde ise kendi alan adlarınıza destek sunması, bu alan adlarına özel olarak beş farklı e-posta adresi alabilme imkanı, reklamlardan tamamen arındırılmış bir gelen kutusu, takvimlerin ve kişi listelerinin olduğu gibi dökümanların da kolaylıkla paylaşılabilmesi gibi özellikler bulunuyor.

shiftdelete.net