CeBIT  06-10 EKİM.2010  TUYAP Fuar merkezinde 7.Salon E-36 standında  olacağız.

Türkiye bilişim tedarikçileri için büyüyen pazarların en önemlilerinden biri konumundadır. Yakın zamanda etkisini hissettiren sıkıntılı döneme rağmen, stratejik konumda yer alan Türkiye’de bilişim sektörünün 2008 yılında 6.5 Milyar $ olan hacminin 2013 yılında 13.6 Milyar $’a çıkması bekleniyor.* Bu nedenle Türkiye, aşağıdaki trendlere yön veren cevapları ve çözümleri sağlayan bir bilgi topluluğu olma yönünde ilerliyor:

– Internet mobil olacak mı?
– Bilgi ve iletişim teknolojileri kaynaklarımızı daha verimli kullanmamıza yardımcı olabilecek mi?
– Televizyonlar geleceğin iletişim araçları mı olacak?

Gelin sizi bu oyunda geleceğe taşıyalım! CeBIT Bilişim Eurasia 2010’da yerinizi şimdiden alın! Avrasya’nın lider bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia, karar vericiler ve sektördeki eğilimlerin belirleyicileriyle yüz yüze görüşebileceğiniz, Türkiye ve tüm Avrasya Bölgesi’ndeki büyüyen iş olanaklarından haberdar olabileceğiniz ideal bir platform.

CeBIT eurasia Bilişim Fuarı 7.Salon E-36 Numaralı standımızdan fotoğraflar buradan yayımlanacak ve fuar süresince güncel kalacaktır. Bunun yanısıra ziyaret ettiğimiz standların da fotoğrafları yine bu başlık altında bulunacaktır.